registrace se slevou

Zanussi ZRA17800WA - chladnička, 172l/18l, 40dB, 1x kompresor Úvod »Bílá technika » Zanussi ZRA17800WA - chladnička, 172l/18l, 40dB, 1x kompresor6 120 Kč Konečná cena včetně PHE Cena klubová karta 5936Skladem u dodavatele

0 zákazníků 10 dnů do konce 38 kg 4 ksZanussi ZRA17800WA - chladnička, 172l/18l, 40dB, 1x kompresor, A+, 200kWh/rok, bílá

Zanussi ZRA 17800 WA je kombinovaná jednodvéřová chladnička vhodná do každého interiéru . Díky úsporným rozměrům představuje ideální řešení v prostorově omezených místnostech, dobře vybavených ložnicích i chatách. Důmyslně navržený vnitřní prostor. 

Popis produktu: 

Zanussi ZRA 17800 WA je kombinovaná jednodvéřová chladnička vhodná do každého interiéru. Díky úsporným rozměrům představuje ideální řešení v prostorově omezených místnostech, dobře vybavených ložnicích i chatách. Důmyslně navržený vnitřní prostor chladničky nabízí extra velkou kapacitu pro perfektní uskladnění všech vašich potravin. K uložení využijete skleněné police s lištou, dveřní přihrádky k uskladnění nápojů i víceúčelový box EasyStore z průhledného plastu. Vše bude dokonale organizované od nápojů až po vajíčka. Čtyřhvězdičkový mrazící oddíl nabízí 18 litrový objem pro maso, ryby i zeleninu. Už nebudete muset trávit většinu volného času nakupováním.

Volně stojící chladnička disponuje velmi nízkou spotřebou a řadí se k úsporné třídě A+. Což šetří nejen vaši energii, ale zároveň i finanční úspory. Navíc operuje s minimální hlučností, proto se můžete nerušeně věnovat dalším činnostem v místnosti. Nastavení teploty lze provádět mechanicky. Oceníte také jednoduchý design v moderním bílém provedení. Spotřebič snadno zabudujete díky nastavitelným nožkám a polohovatelným dveřím.

Klíčové vlastnosti

  • Energeticky úsporná třída A+
  • 4 hvězdičková mrazící přihrádka
  • Důmyslně organizovaný vnitřní prostor Space+
  • Jednoduché mechanické ovládání 

Parametry:  

 
Kategorie produktu  Volně stojící kombinovaná lednička
ZÁKLADNÍ ÚDAJE 
Typ  Volně stojící
Objem chladničky (L)  166
Objem mrazáku (L)  18
Energetická třída  A+
Spotřeba el. energie  209 kWh/rok
Počet kompresorů  1
Počet okruhů  1
Rozměry v cm (V x Š x H)  105 x 55 x 61,2
TECHNICKÉ SPECIFIKACE 
Hlučnost (dB)  40
Displej  Ne
Otevírání  Pravé
Počet dveří  1
Zásobník na vodu  Ne
Výrobník ledu  Ne
Antibakteriální ochrana  Ne
Osvětlení  Žárovka
Barva  Bílá
Dětský zámek  Ne
CHLADNIČKA 
Nulová zóna (0-3°C)  Ne
Klimatická třída  SN, ST, N
Počet polic chladničky  2
MRAZÁK 
Nenámrazový systém  Ne
Super mrazení  Ne
Akumulační doba (h)  11
Umístění mrazáku  Nahoře
Mrazící výkon (kg/24h)  2