registrace se slevou

VLASOVÝ ZÁBAL - VYŽIVUJE, CHRÁNÍ, OBNOVUJE LESK - 100 ML Úvod »Nezařazené » VLASOVÝ ZÁBAL - VYŽIVUJE, CHRÁNÍ, OBNOVUJE LESK - 100 ML290 Kč Konečná cena včetně PHE Cena klubová karta 281Skladem u dodavatele

0 zákazníků 135 dnů do konce 1 kg 4 ksVLASOVÝ ZÁBAL - VYŽIVUJE, CHRÁNÍ, OBNOVUJE LESK - 100 ML

VLASOVÝ ZÁBAL je směsí rostlinných a éterických olejů k ošetření vlasové pokožky a celého povrchu vlasu. Vrací vlasům lesk a vláčnost. Poskytuje dlouhodobou ochranu před vnějšími vlivy. Je vhodný pro všechny typy vlasů, a to nejméně jednou za měsíc. Suché a narušené  vlasy ošetřujte častěji. Jak zábal působí? Má možnost po delší dobu a za vyšší teploty předávat účinné látky a vlas se během této doby velmi otevře a vstřebá mnoho z nich. 

 

Bližší popis:

Také pokožka má možnost dlouho regenerovat, uvolnit mastné nečistoty rozpustné v tucích a přijmout výživné látky z olejů. Pokožka se také silně prokrví, čímž dojde k výraznému oživení vlasových cibulek. Vlasy si odpočinou a budou také tak vypadat.

Použití: doporučuje se aplikace většího množství přípravku (1-2 lžíce) a delší doba působení pod pokrývkou hlavy na vlhké vlasy, aby došlo k prohřátí pokožky. Po vstřebání (nejlépe přes noc) vetřeme jemný šampon do vlhkých vlasů a důkladně vypláchneme teplou vodou. Konečné spláchnutí doporučujeme vodou studenou, aby se póry uzavřely.

Účinné látky: slunečnicový, olivový a avokádový olej, éterické oleje z hřebíčku, gerania, bazalky a citronu.

INCI: Helianthus Annuus Seed Oil, Olea Europaea Fruit Oil, Persea Gratissima Oil, Pelargonium Graveolens Flower Oil, Eugenia Caryophyllus Flower Oil, Citrus Limon Peel Oil, Ocimum Basilicum Oil, Polysorbate 80