registrace se slevou

VAX MACH FLOOR Úvod »Vše pro domov » VAX MACH FLOOR15% sleva

1 977 Kč Konečná cena včetně PHE Cena klubová karta 1977Skladem u dodavatele

0 zákazníků 7 dnů do konce 2 kg 1 ksNOVÝ VAX MACH FLOOR - vysaje i vytře pevné podlahy cena včetně PHE

Ideálním řešením pro čištění pevných hladkých podlah, jeho bezdrátová konstrukce umožňuje velmi snadné použití i přenášení a tak lehce vyčistite více pokojů najednou. Účinně řeší prach a nečistoty, takže vaše pevné podlahy vysaje a Microfibre Grab Pad vyčistí v jednom kroku.

 

Při použití jsou hrubé nečistoty vysávány přídavným vysavačem a zároveň omyvatelná mikrovlákna Microfibre zachycují prach a nečistoty a po sobě zanechají brilantní výsledky čištění. Flexibilní otáčivá hlava - se snadno otočí všude kde je potřeba, ideální pro čištění podlah , lišt a pod nábytkem, takže je možné vyčistit povrchy lehce, rychle a důkladně. 

Jak Microfibre Grab Pad  funguje: 

Hrubé nečistoty jsou vysávány přídavným vysavačem a zároveň speciální utěrky Microfibre Grab Pad při použití vytvoří statický náboj ve vláknech a tím přitahuje volny prach z povrchu podlahy, zároveň jemná micfrofíbrová vlákna uvolňuji nečistoty z póru čištěné plochy a ty jsou okamžitě přitáhnuty a přidržovány uvnitř microfibru. K jejich uvolněni z GrabPad dochází až ve vodní lázni. Microfibre GrabPad  používáme  za sucha nebo mírně vlhký. Lze vytírat i rozlité tekutiny ovšem bez použití přídavného vysávaní.

Výhody 

  • lehký váží jen 1,7 kg, kompaktní a lehký, takže je to opravdu snadné přenášení a jeho použití 
  • bateriový provoz - pohodlné čištění bez kabelů, už nikdy nebudete muset ohýbat dolů  
  • vysoký sací výkon - odsajte nečistoty a mikrovlákna Microfibre zachytí prachu 
  • omyvatelná Microfibre utěrka s mikrovlákny účinně zachycuje prach a nečistoty , opustí podlahu bez poskvrny 
  • flexibilní otáčivá hlava - snadno se otočí všude kde je potřeba, ideální pro čištění podlah, lišt a pod nábytkemParametry

Napětí 10,8 V
Pracovní doba 8 - 10 minut
Čas nabíjení 12 - 14 h
Váha   1,7 kg
Vstupní napětí 220 V