registrace se slevou

Samsung SL-M2885FW - NFC Multifunkční laserová tiskárna s faxem Úvod »Elektronika » Samsung SL-M2885FW - NFC Multifunkční laserová tiskárna s faxem6 200 Kč Konečná cena včetně PHE Cena klubová karta 6014Skladem u dodavatele

0 zákazníků 38 dnů do konce 11 kg 4 ksSamsung SL-M2885FW - NFC Multifunkční laserová tiskárna s faxem

Výkonná a cenově dostupná tiskárna Samsung SL-M2885FW; Firma Samsung se již s dlouholetou tradicí zabývá výrobou tiskových zařízení. V tomto případě si pro nás společnost připravila výkonnou laserovou tiskárnu s černobílým tiskem.

Popis produktu: 

Výkonná a cenově dostupná tiskárna Samsung SL-M2885FW

Firma Samsung se již s dlouholetou tradicí zabývá výrobou tiskových zařízení. V tomto případě si pro nás společnost připravila výkonnou laserovou tiskárnu s černobílým tiskem. Tato tiskárna patří mezi cenově dostupné přístroje, které poskytnou uživateli vysokou rychlost tisku společně s nízkými tiskovými náklady.

Praktické 4 v 1

V kompaktním těle tiskárny se snoubí hned čtyři praktické nástroje. Kromě rychlého a duplexního tisku potěší i přítomnost skeneru,kopírky a faxu. S touto multifunkční tiskárnou zastanete bez problému všechny potřebné činnosti v kancelářském a firemním prostředí. Díky nejlepším celkovým nákladům na vlastnictví ve své třídě je tato cenově dostupná tiskárna ideální volbou pro uživatele v malých a domácích kancelářích.

Profesionální výtisky ve vysokém rozlišení

Tiskněte dokumenty, brožury nebo například marketingovou grafiku ve vysoké kvalitě díky nadstandardnímu efektivnímu rozlišení 4800 x 600 dpi. Texty i jiná grafika budou perfektně ostré a zobrazí více detailů než u tiskáren s nižším rozlišením.

Snižte své náklady na tisk pomocí tlačítka Eco

Snížit náklady na tisk můžete velice snadno pomocí stisknutí jediného tlačítka Eco nacházejícího se vedle displeje přístroje. Můžete pak používat funkci oboustranného tisku, nebo tisku více stránek na jeden list papíru, které značně sníží náklady na tiskový papír. Zajímavou funkcí je i přeskočení prázdných stránek. Režim úspora toneru pak sníží i náklady na spotřebovaný toner. Toner a foto válec se prodávají samostatně a díky tomu stačí zakoupit pouze samostatnou tonerovou kazetu.

Klíčové vlastnosti

Tiskárna Samsung SL-M2885FW se vyznačuje vynikající kvalitou tisku, který vyplývá z vysokého efektivního rozlišení 4800 x 600 dpi, díky kterému produkuje ostré texty a obrázky. Samsung SL-M2885FW zvládá tisknout až 28 stránek za minutu, a to díky dostatečně velké vnitřní paměti 128 MB a rychlému 600MHz procesoru. Tisk první stránky tento model zvládá do 8,5 sekund. Optické rozlišení barevného skeneru je až 1200 x 1200dpi. Hlučnost tohoto modelu činí do 50 dB (A). Na vstupní straně se nachází 250listový zásobník společně s multifunkčním podavačem na 1 list papíru. Nad skenerem se nachází automatický 40listový podavač dokumentů, který Vám pomůže při skenování a kopírování jednotlivých dokumentů. Na výstupní straně se nachází prostor pro 120 vytisknutých listů papírů. Tiskárnu je možné připojit k počítači nebo notebooku rychlým USB 2.0 konektorem, popřípadě je možné zařízení zapojit do sítě pomocí kabelového LAN i bezdrátového WiFi rozhraní.

Základní vlastnosti
Typ tiskárny: Laserová
Technologie tisku: Laser
Formát tiskárny: A4
Rozhraní: RJ-45, USB 2.0, WiFi
Velikost standardní paměti [MB]: 128
Velikost maximální paměti [MB]: 128
Spotřeba [W]: 400
Barevná/Černobílá: Černobílá

Vlastnosti tisku - skeneru
Rozlišení - černé normální [pixelů]: 4800 x 600
Rychlost černého tisku - normální [stran/min]: 28
Hardwarové rozlišení skeneru [pixelů]: 1200 x 1200
Tisk první strany po [sec.]: 8,5
Maximální hmotnost tiskových médií [g/m2]: 220

Fyzické vlastnosti
Rozměry [mm]: 401 x 367 x 362
Hmotnost v kg: 11,3

Užitečné funkce
Automatický oboustranný tisk: Ano
Skener: Ano
Ploché provedení skeneru: Ano
Kopírka: Ano
Fax: Ano
Multifunkční: Ano
 

Parametry: 

 
 
PARAMETRY A SPECIFIKACE 
Tisková technologie  Monochromatická laserová
Konektivita 
TISK 
Oboustranný tisk (duplex)  Automatický
SKENER 
Kabel  Balení neobsahuje USB kabel.
Spotřební materiál  Součástí balení je alespoň startovací sada tonerů/inkoustů.