registrace se slevou

Profi EET pokladna AP662 Úvod »EET a pokladní systémy » Profi EET pokladna AP66223 946 Kč Konečná cena včetně PHE Cena klubová karta 23228Skladem u dodavatele

0 zákazníků 36 dnů do konce 8 kg 10 ksPokladna EET AP662

(odpočet DPH možný )

Pokladna EET AP662 je širokoúhlá profesionální pokladna do provozů, kde je pokladna umístěna o něco výše, na prodejním baru. Její široká 15.6″ obrazovka je skvěle čitelná a vejde se na ní hodně položek. Pokladna tvoří jeden celek s integrovaným stojanem a velmi dobře sedí na prodejním pultu. Vzhledově je to velmi povedený kousek. Spolu s robustní tiskárnou dokladů tvoří AP662 spolehlivý pokladní systém.

 

Software miniPOS
– mobilní aplikace
– software určen pro EET
– zálohování dat
– vzdálený přístup
– 30 dní ZDARMA 

Android POS AP662 černý
– 15.6″, 1366*768, TFT LED
– 1 GB RAM, 8 GB FLASH
– WiFi, LAN 10/100M
– Android 4.2
– 3x USB, 3x RS232
– integrovaný VESA stojan

Tiskárna Cashino CSN-80V černá
– 80 mm
– termální
– USB, LAN

Společnost Zlaté české ruce - I.R.P., spol. s r.o., provádí na zakázku instalace www.cz-zlateruce.cz 

 

Časté dotazy

Jak funguje miniPOS?

Na webu si nastavíte svou provozovnu a naplníte ceník zbožím a službami. Prodáváte pak na svém mobilním telefonu, tabletu či Android pokladně. Elektronická evidence tržeb probíhá automaticky. Z webu tisknete reporty a exportujete do účetnictví.

Nebude obsluha složitá?

Nebojte se, instalace a obsluha pokladny miniPOS je snadná. Pokladna miniPOS je geniálně jednoduchá. Nainstalujete ji pouhým stažením z Obchodu Play. Pak už vás povede průvodce nastavením a hned můžete prodávat.

Co když se pokladna rozbije?

Pokladní transakce se odesílají na bezpečné místo. Jsou zde uloženy a chráněny heslem. Svá data vidíte odkudkoli a dokonce přes web můžete i prodávat! Až budete mít pokladnu opravenou, připojíte ji k provozovně a data se opět nahrají.

Co následuje po objednání?

Potvrdíme Vám přijetí objednávky a termín dodání zboží. Spojíme se s Vámi a domluvíme se na instalaci a zaškolení. Vybranou pokladní sestavu vám zašleme kurýrní službou ihned po obdržení platby nebo na dobírku.

Pomůžete mi s instalací?

Ano pomůžeme. Instalaci pokladny je možné objednat jako doplňkovou službu při objednávce. Vaši pokladnu připravíme k provozu. Vy ji pak můžete už jen zapnout a začít používat. Nainstalovat aplikaci je ale snadné a zvládnete to i sami.