registrace se slevou

Pokladní terminál 7002 (pokladna EET) Úvod »EET a pokladní systémy » Pokladní terminál 7002 (pokladna EET)11 967 Kč Konečná cena včetně PHE Cena klubová karta 11608Skladem u dodavatele

0 zákazníků 35 dnů do konce 2 kg 10 ksPokladní terminál 7002 (pokladna EET)

(odpočet DPH možný )

je řešení vše v jednom. Pokladní terminál a tiskárna dokladů v jednom zařízení. Přenosné, odolné a dostatečně robustní řešení pro malé provozovny. Obstojí zejména tam, kde neprodáváte velké množství položek a nebo kde se potřebujete s pokladnou pohybovat po provozovně. Terminál může fungovat i na baterii.

 

 

Software miniPOS
– mobilní aplikace
– software určen pro EET
– zálohování dat
– vzdálený přístup
– 30 dní ZDARMA

POS Terminál V1 oranžová/šedá
– 5.5″, 960*540, IPS
– 512 MB RAM, 4 GB FLASH
– WiFi, BT, 3G
– 5200 mAh
– Android 5.1
– tisk 58 mm
– termální
– nabíjecí základna

Společnost Zlaté české ruce - I.R.P., spol. s r.o., provádí na zakázku instalace www.cz-zlateruce.cz 

Časté dotazy

Jak funguje miniPOS?

Na webu si nastavíte svou provozovnu a naplníte ceník zbožím a službami. Prodáváte pak na svém mobilním telefonu, tabletu či Android pokladně. Elektronická evidence tržeb probíhá automaticky. Z webu tisknete reporty a exportujete do účetnictví.

Nebude obsluha složitá?

Nebojte se, instalace a obsluha pokladny miniPOS je snadná. Pokladna miniPOS je geniálně jednoduchá. Nainstalujete ji pouhým stažením z Obchodu Play. Pak už vás povede průvodce nastavením a hned můžete prodávat.

Co když se pokladna rozbije?

Pokladní transakce se odesílají na bezpečné místo. Jsou zde uloženy a chráněny heslem. Svá data vidíte odkudkoli a dokonce přes web můžete i prodávat! Až budete mít pokladnu opravenou, připojíte ji k provozovně a data se opět nahrají.

Co následuje po objednání?

Potvrdíme Vám přijetí objednávky a termín dodání zboží. Spojíme se s Vámi a domluvíme se na instalaci a zaškolení. Vybranou pokladní sestavu vám zašleme kurýrní službou ihned po obdržení platby nebo na dobírku.

Pomůžete mi s instalací?

Ano pomůžeme. Instalaci pokladny je možné objednat jako doplňkovou službu při objednávce. Vaši pokladnu připravíme k provozu. Vy ji pak můžete už jen zapnout a začít používat. Nainstalovat aplikaci je ale snadné a zvládnete to i sami.