registrace se slevou

MYKOLMED - OLEJOVÝ BALZÁM PROTI NEŽÁDOUCÍM PROJEVŮM NA NOHOU A NEHTECH - 50 ML Úvod »Nezařazené » MYKOLMED - OLEJOVÝ BALZÁM PROTI NEŽÁDOUCÍM PROJEVŮM NA NOHOU A NEHTECH - 50 ML290 Kč Konečná cena včetně PHE Cena klubová karta 281Skladem u dodavatele

0 zákazníků 135 dnů do konce 1 kg 4 ksMYKOLMED - OLEJOVÝ BALZÁM PROTI NEŽÁDOUCÍM PROJEVŮM NA NOHOU A NEHTECH - 50 ML

MYKOLMED je  aromaterapeutický olej pro ošetřování míst napadených plísněmi pro všechny věkové kategorie. Je tvořen vysoce účinnými rostlinnými silicemi a oleji k nimž patří silice břízy bělokoré se svým charakteristickým dehtovým aroma a také olej pupalky dvouleté extrahované v CO 2.  Silice březové kůry ve spojení s dalšími tvoří vhodnou kombinaci pronikající s pomocí oleje pupalky dvouleté do nemocné pokožky a rychle působící zřetelné zlepšení. 

 

Bližší popis:

Aplikujte lehkým vtíráním vždy po umytí na osušenou pokožku. Po aplikaci kryjte postižené místo vždy čistým a přežehleným oblečením (rukavice, ponožky apod.). Přípravek může být také vhodným doplňkem léčby různých dermatitid, ekzémů, lupů v ochlupených částech pokožky, alergických reakcí pokožky.

Tip: V případě plísně nohou nezapomeňte na dezinfekci obuvi přípravkem MYKOLMED ve spreji, který můžete aplikovat i přímo na nohy během dne přes ponožky nebo punčochy. Lze jím ošetřit i další kontaminovaná místa. Je to velmi důležité kvůli kontaminaci léčeného místa z prádla nebo obuvi. Domácí obuv pravidelně dezinfikujte a ukládejte odděleně, nikomu jí nepůjčujte a na návštěvy si berte vždy svou vlastní obuv. Prádlo ukládejte odděleně a také zvlášť perte. Do postele nechoďte, aniž by postižené místo bylo kryto přežehleným prádlem a ošetřeno Mykolmedem.

Použití Mykolmedu: Vetřít do pokožky postižených míst 1 - 2 x denně. Nepoužívejte v blízkosti očí, sliznic a do otevřených poranění. Přípravek má silnou charakteristickou dehtovou vůni díky silici u březové kůry, která však poměrně rychle mizí.

Účinné látky: olej z pupalky dvouleté a slunečnice, éterické oleje z březové kůry, Tea Tree,  šalvěje a hřebíčku.

INCI: Alcohol, Aqua, Maris Sal, Melaleuca Alternifolia Oil,