registrace se slevou

Kryptovirus, zachraňte svět pro 2-5 osob, venkovní úniková hra Úvod »Záchranářské práce » Zážitky od Grešličky » Kryptovirus, zachraňte svět pro 2-5 osob, venkovní úniková hra1 299 KčSOUČASNÁ CENA Voucher k dispozici

0 zákazníků 74 dnů do konce 25 ksKryptovirus, zachraňte svět pro 2-5 osob, venkovní úniková hra

Šílený vědec Asymetros hodlá zničit svět a za tímto účelem naprogramoval nový nebezpečný virus – Kryptovirus. Tento virus se šíří internetem a bez vědomí uživatelů přebírá kontrolu nad jejich počítači. Během 3 hodin virus získá kontrolu nad centrálními servery světových armád a odpálí jaderné hlavice

 

Bližší popis:

Šílený vědec Asymetros hodlá zničit svět a za tímto účelem naprogramoval nový nebezpečný virus – Kryptovirus. Tento virus se šíří internetem a bez vědomí uživatelů přebírá kontrolu nad jejich počítači. Během 3 hodin virus získá kontrolu nad centrálními servery světových armád a odpálí jaderné hlavice.

K zastavení viru je potřeba získat Asymetrův privátní klíč, k jehož získání musíte otevřít svou mysl a vyřešit množství šifer, hádanek a hlavolamů. Zachraňte svět!

  • Limit 3 hodiny
  • Tým 2-5 osob
  • Délka trasy 5 km

"Venkovní úniková hra Vám přinese zcela novou zkušenost v oblasti únikových her. Prověří nejen váš orientační smysl, schopnost komunikovat a logicky uvažovat, ale zároveň vás zabaví a provede magickými zákoutími Prahy.
Objevíte místa, o kterých jste neměli ani tušení, postavíte se výzvám a otestujete charakter, myšlení, kreativitu i týmovou spolupráci. Nepotřebujete žádné speciální znalosti, jen logické myšlení, pozorovací schopnosti a tým stejných nadšenců, kteří jsou odhodlaní zachránit svět."

Platí pro všechny mise:

V ceně zážitku je zapůjčení veškerého potřebného vybavení včetně mapy a batohu plného záhad. Nepotřebujete žádné speciální znalosti, jen logické myšlení, pozorovací schopnosti a tým stejných nadšenců, kteří jsou odhodlaní zachránit svět.  

Místem startu i cíle je Václavská 20, Praha 2 (je to okruh). Zážitek si můžete vybrat celoročně. 

Zakoupený voucher přímo zde na Greslicka.CZ pak vložíte do rezervace: www.kryptograf.cz/rezervace  

Jak zážitek rezervovat?

www.kryptograf.cz/rezervace

Jako způsob platby zvolte "Dárkový poukaz/Voucher" a do poznámky napište jeho kód. 

Kontakt:

info@kryptograf.cz

+420 723 374 909