registrace se slevou

Hauck Alpha bouncer 2018 hearts beige Úvod »Dětské potřeby/kočárky » Hauck Alpha bouncer 2018 hearts beige2 224 Kč Konečná cena včetně PHE Cena klubová karta 2157Skladem u dodavatele

0 zákazníků 68 dnů do konce 6 kg 4 ksHauck Alpha bouncer 2018 hearts beige

Hauck Alpha bouncer 2018 je roztomilé plyšové lehátko pro miminka a dokonalé doplnění jídelních dřevěných židlí Hauck Alpha a Beta.

Bližší popis:

Dva výrobky s jednom:

1.) klasické odpružené lehátko

2.) doplněk k dřevěným jídelním židlím 

V Alpha Bouncer 2 in 1 se vaše novorozeně může již zúčastnit rodinného života. Ať už krmíte, hrajete si s ním,  nebo spí, toto dětské lehátko slibuje krásné chvíle spolu s vaší ratolestí.

Ergonomicky tvarovaný a plyšově měkký Alpha Bouncer 2 v 1 je ideálním místem pro vašeho novorozence. 

Jemné plyšové látky zaručují, že se vaše dítko bude v lehátku cítit pohodlně a spokojeně. Roztomilý měkký polstrovaný medvídek slouží jako vložka sedadla a poskytuje optimální podporu hlavy. 

Boční polstrování poskytuje další podporu pro vaše dítě. S trojbodovým pásem je váš malý poklad pevně přichycený. 

Ideální pro krmení

Umístěním lehátka na jídelní židli si vaše dítě může pochutnat na jídlech společně s vámi v rodinném ckruhu. Váše malé je blízko k vám a může sledovat dění na úrovni očí. Zároveň ušetříte záda při krmení.

Pokud chcete dětátko uspat jednoduchým pohybem připevníte pružnou základnu. Prostřednictvím pohybů dítěte se lehátko na pružné základnš houpe tam a zpět a přivádí vaše dítě do jemného spánku. 

Dokonalé řešení

V kombinaci lehátka s jídelní židlí Alpha a Beta můžete používat vaší dřevěnou židli od narození vašeho dítěte, a ne až od 6 měsíců. 

Naše rostoucí dřevěné židle s nosností 90kg se tak stává praktickým společníkem pro celý život.