registrace se slevou

ECG VP 3143 S - podlahový vysavač Úvod »Vysavače » ECG VP 3143 S - podlahový vysavač1 821 Kč Konečná cena včetně PHE Cena klubová karta 1766Skladem u dodavatele

0 zákazníků 7 dnů do konce 5 kg 4 ksECG VP 3143 S - podlahový vysavač

Stylový podlahový vysavač, který si díky svému sacímu výkonu 300W lehce poradí s prachem a nečistotami na kobercích i tvrdých podlahách. Je dobře ovladatelný a díky pogumovaným kolům se lehce a šetrně pohybuje na všech typech podlah.

Popis produktu:

Stylový podlahový vysavač, který si díky svému sacímu výkonu 300W lehce poradí s prachem a nečistotami na kobercích i tvrdých podlahách. Je dobře ovladatelný a díky pogumovaným kolům se lehce a šetrně pohybuje na všech typech podlah. Ve výbavě najdete kovovou teleskopickou sací trubici, kterou snadno přizpůsobíte své tělesné výšce. Zabráníte tak shrbenému a nepřirozenému postoji při vysávání. Pro uložení můžete využít jednu ze dvou parkovacích poloh.  V příslušenství vysavače najdete nejen podlahový kartáč, ale také hubici do úzkých prostor. Tento model vysavače je vybaven motorovým a prachovým filtrem. Prachový sáček je o objemu 2l. a délka přívodního kabelu je 5m. Maximální příkon je 1400W a výrobek je zařazen v energetické třídě E. Tento model je nástupcem velmi úspěšného modelu VP 3161 S, ze kterého převzal všechny užitečné funkce a výbavu. Nový model prošel technickým vylepšením a dostal nový účinnější motor. Vysavač má tedy stejně vysoký sací výkon tj. 300W jeho jeho předchůdce, ale příkon byl snížen na hodnotu 1400W. Každé takové vylepšení, které sníží energetickou náročnost produktu, je drobným příspěvkem ke snížení zátěže na naše životní prostředí.    

Pro tento vysavač doporučujeme náhradní prachové sáčky: KOMA ECG VP 3161 S nebo univerzální sáčky SWIRL Y 101 a BASE BA 4000.