registrace se slevou

Canon PIXMA MG5751 - inkoustová multifunkční tiskárna Úvod »Elektronika » Canon PIXMA MG5751 - inkoustová multifunkční tiskárna2 431 Kč Konečná cena včetně PHE Cena klubová karta 2358Skladem u dodavatele

0 zákazníků 35 dnů do konce 6 kg 4 ksCanon PIXMA MG5751 - inkoustová multifunkční tiskárna, A4, 4800DPI, 9/12.6obr./min, USB, Wi-Fi, bílá

Multifunkční tiskárna Canon PIXMA MG5750 je speciálně navržena pro uživatele toužící po bezproblémovém tisku, kopírování a skenování . To vše za velmi příznivou cenu. Toto multifunkční zařízení využívá systém 5 inkoustů a díky širokým možnostem připojení.

Popis produktu: 

Multifunkční tiskárna Canon PIXMA MG5750 je speciálně navržena pro uživatele toužící po bezproblémovém tisku, kopírování a skenování. To vše za velmi příznivou cenu. Toto multifunkční zařízení využívá systém 5 inkoustů a díky širokým možnostem připojení či využití intuitivních ovládacích prvků si tiskárnu velmi rychle oblíbíte.

Technologie Canon FINE a rozlišení až 4800 dpi je zárukou špičkové kvality. Rychlost černobílého tisku je přibližně 12,6 stránek za minutu a 9 stránek za minutu barevným tiskem. Pro maximální efektivitu lze využít automatický oboustranný tisk či bezokrajový tisk. Tiskový zásobník pojme 100 listů papíru běžné gramáže.

Bezdrátové funkce a bezdrátové sdílení

Dopřejte si tvůrčí svobodu cloudového tisku a pomocí PIXMA Cloud Link tiskněte fotografie přímo z Instagramu, Facebooku či Flickru nebo dokumenty z populárních cloudových služeb jako např. GoogleDrive a OneDrive. Naskenované dokumenty nebo fotografie naopak budete moci snadno odesílat do těchto cloudových úložišť.

Velmi návykové je prvotřídní intuitivní ovládání skrze velký displej s úhlopříčkou 6,2 cm. Procházení nabídek, výběr funkcí, zobrazování náhledů či používání cloudu nebylo nikdy jednoduší. Díky automatickému zapnutí nemusíte čekat na zahájení tisku.

Rychlý a pohodlný tisk přímo z inteligentních zařízení se stane díky aplikaci Canon PRINT každodenní rutinou. S využitím technologie Wi-Fi Direct budete moci skenovat a tisknout pomocí smartphonu či tabletu. Wi-Fi Direct vytvoří bezdrátovou síť ad hoc, tudíž není vyžadován bezdrátový směrovač, připojení k internetu ani heslo.

Samostatné zásobníky mají zásadní výhodu. Měníte pouze tu barvu, která vám dojde. S volitelnými zásobníky XL s vysokou výtěžností v kombinaci s oboustranným tiskem snížíte provozní náklady na minimum.

Klíčové vlastnosti

  • Okamžitý tisk a skenování s využitím smartphonů nebo tabletů
  • Tisk z oblíbených cloudových služeb a skenování do těchto služeb
  • Nákladově úsporný tisk dokumentů a fotografií zásluhou inkoustů XL
  • Bezdrátový tisk s podporou sítí Wi-Fi a technologie AirPrint
  • Mikroskopické kapičky inkoustu pro přesný tisk
  • Automatický oboustranný tisk

Parametry:  

 
PARAMETRY A SPECIFIKACE 
Tisková technologie  Barevná inkoustová
Maximální formát  A4
Rozlišení tisku (v dpi)  4800 x 1200
Počet tiskových kazet  5 (2xčerná, 3x barvy)
Samostatné barevné náplně  Ano
KONEKTIVITA 
Rozhraní  USB, Wi-Fi
NFC  Ne
Čtečka paměťových karet  Ne
TISK 
Rychlost černého tisku  12 obr./min
Rychlost barevného tisku  9 obr./min
Oboustranný tisk (duplex)  Automatický
Bezokrajový tisk  Ano
SKENER 
Rychlost barev. skenování (s)  19
Typ skeneru  Plochý
Skenovací prvek  CIS
Max. velikost předlohy  A4
Optické rozlišení skeneru v dpi  1200 x 2400
Automatický podavač dokumentů  Ne
Fax  Ne
Podpora OS  Vista, W7, W8, W10, Mac OS X
Hmotnost (kg)  6
Spotřeba při provozu (W)  12
Spotřeba pohotovost (W)  1.5
Rozměry v mm (V x Š x H)  148 x 455 x 369
Kabel  Balení neobsahuje USB kabel.
Spotřební materiál  Součástí balení je alespoň startovací sada tonerů/inkoustů.