registrace se slevou

Canon PIXMA MG3650 černá - Inkoustová tiskárna multifunkční, A4 Úvod »Elektronika » Canon PIXMA MG3650 černá - Inkoustová tiskárna multifunkční, A41 750 Kč Konečná cena včetně PHE Cena klubová karta 1698Skladem u dodavatele

0 zákazníků 41 dnů do konce 6 kg 4 ksCanon PIXMA MG3650 černá - Inkoustová tiskárna multifunkční, A4

Multifunkční barevná tiskárna PIXMA MG3650; Společnost Canon byla založena roku 1937 a postupem času získala v globální společnosti ocenění. Je jednou z nejuznávanějších a nejrespektovanějších společností světa. Výkonná barevná inkoustová multifunkční tiskárna.

 

Popis produktu: 

Multifunkční barevná tiskárna PIXMA MG3650
Společnost Canon byla založena roku 1937 a postupem času získala v globální společnosti ocenění. Je jednou z nejuznávanějších a nejrespektovanějších společností světa. Výkonná barevná inkoustová multifunkční tiskárna PIXMA MG3650, navržená speciálně pro kancelářské a domácí použití, nabízí kompaktní design, vyšší výkon a jedinečnou kvalitu tisku jako z fotolaboratoře. Umožňuje vytvářet nejen neuvěřitelně podrobné, plnobarevné fotografie, ale také profesionálně vyhlížející obchodní dokumenty. Tento model navíc umožňuje použití XL náplní, které se postarají velkou úsporu výsledných tiskových nákladů.

Praktické 3 v 1
V kompaktním těle tiskárny se snoubí hned tři praktické nástroje. Kromě rychlého tisku potěší i přítomnost skeneru a kopírky. S touto multifunkční tiskárnou zastanete bez problému všechny potřebné činnosti v kancelářském a domácím prostředí. Druhou velkou výhodou, je že budete mít všechny obsažené přístroje pohromadě na jednom místě a díky tomu zvládnete pomocí jediného přístroje daleko více úkolů.

Velmi kvalitní výtisky
Díky tiskové technologii FINE s mikroskopickými kapičkami inkoustu zajišťující spolu s rozlišením až 4 800 × 1200 dpi vždy kvalitní tisk s působivou úrovní detailů. Tiskárna je ideální pro použití v domácnosti nebo malé kanceláři, od výrazné a lesklé grafiky po obchodní dokumenty s vynikající čistotou. Použít je možné například i XL náplně s vysokou výtěžností, které vám ušetří tiskové náklady.

Rychlé vícestránkové kopírování a skenování
Vedle tisku zajišťuje zařízení MG3650 rychlou produkci vysoce kvalitních kopií rychlostí až 21 kopií/min. Samozřejmostí je rychlý skener s optickým rozlišením až 1200 × 2400 dpi, díky kterému je možné skenovat data přímo do počítače prostřednictvím USB portu nebo do mobilních zařízení prostřednictvím bezdrátové WiFi sítě.

Tiskněte chytře
Tisknout je možné z více počítačů na jediné místo v domácnosti nebo kanceláři prostřednictvím bezdrátové WiFi sítě. Aplikace Printing Solutions od společnosti Canon nabízí dokonalou flexibilitu tisku z mobilních zařízení a dokonce i skenování do těchto zařízení, ať se doma nacházíte kdekoli. Podpora technologie Apple AirPrint vám zase umožní tisk fotografií, e-mailů, webových stránek nebo jiných dokumentů přímo ze zařízení iPhone, iPad a iPod touch od společnosti Apple. Jistě oceníte i možnost používání Google Cloud Printu, který umožní tisk téměř odkudkoliv z webu.

Parametry:  

 
PARAMETRY A SPECIFIKACE 
Tisková technologie  Barevná inkoustová
Maximální formát  A4
Rozlišení tisku (v dpi)  4800 x 1200
Samostatné barevné náplně  Ne
KONEKTIVITA 
Rozhraní  USB, Wi-Fi
NFC  Ne
TISK 
Rychlost černého tisku  9 str./min
Rychlost barev. kopírování  3 obr./min
Rychlost barevného tisku  5 str./min
Oboustranný tisk (duplex)  Automatický
Bezokrajový tisk  Ano
SKENER 
Rychlost barev. skenování (s)  14
Typ skeneru  Plochý
Skenovací prvek  CIS
Max. velikost předlohy  A4
Optické rozlišení skeneru v dpi  1200 x 2400
Hmotnost (kg)  5,4
Spotřeba při provozu (W)  16
Spotřeba pohotovost (W)  1.4
Rozměry v mm (V x Š x H)  152 x 449 x 304
Kabel  Balení neobsahuje USB kabel.
Spotřební materiál  Součástí balení je alespoň startovací sada tonerů/inkoustů.