registrace se slevou

BONNE SANTÉ - ŠALVĚJ, EUKALYPTUS - 80 TAB Úvod »Nezařazené » BONNE SANTÉ - ŠALVĚJ, EUKALYPTUS - 80 TAB62 Kč Konečná cena včetně PHE Cena klubová karta 60Skladem u dodavatele

0 zákazníků 100 dnů do konce 1 kg 4 ksBONNE SANTÉ - ŠALVĚJ, EUKALYPTUS - 80 TAB

Bonne Santé – Dobré zdraví: Tablety nasycené éterickými oleji a extrakty jsou originálním a ojedinělým přípravkem. Neobsahují cukr a jsou proto vhodné i pro diabetiky. Slouží jako ústní kosmetikum, profylaktikum při náchylnosti k zánětlivým onemocněním ústní dutiny a horních cest dýchacích

 

Bližší popis:

Účinně potlačují halitózu (chronický zápach z úst)., mají povzbudivé účinky při únavě a podporují soustředění. Bakteriostatické a antibiotikální účinky éterických olejů brání množení patogenních bakterií v ústech a tak omezují výskyt krvácení dásní, rozvoj parodontitidy, a tím předčasné ztrátě zubů doprovázené neodstranitelným zápachem z úst. Od podobných dražé se liší přítomností přírodních éterických olejů a extraktů z bylin se všemi jejich přirozenými účinky.

Obsahuje: olej ze šalvěje muškátové ( Salvia sclarea ), eukalyptový olej ( Eucalyptus globulus ) a extrakt z kozlíku lékařského.

Šalvěj bývá většinou využívána k léčbě poruch trávení a vylučování (onemocnění ledvin). Vykazuje významné účinky protikřečové, karminativní (proti nadýmání), adstringentní (stahující), povzbuzující chuť k jídlu. Lze ji doporučit jako velmi prospěšnou rovněž v případě tzv. ženských potíží. - eukalyptus ( Eucalyptus globulus ). Eukalyptový olej je pravděpodobně nejúčinnějším antiseptikem ve své třídě. Vedle antiseptických účinků vykazuje také účinky stimulační. Vnitřně býval používán ve velmi nízkých dávkách při plicní tuberkulóze a dalších mikrobielních onemocněních plic a průdušek. Jeho použití vně se doporučuje při všech potížích v oblasti hrtanu. Extrakt Kozlíku lékařského (Valeriana officinalis) Kozlík je účinným karminativním (proti nadýmání) a protikřečovým prostředkem. Má významný vliv na cerebrospinální systém a je užíván jako sedativum vyšších nervových center při nervovém vyčerpání, epilepsii, hypochondrii a neuralgických bolestech. Tato rostlinná droga zmírňuje bolest a navozuje spánek. Jeho užívání přináší úlevu při přepracování bez rizika vedlejších účinků.

INCI: Sorbitol, Magnesium Stearate, Xylitol, Eucalyptus Globulus Oil, Menthol, Stevia Rebaudiana Glycoside, Salvia Sclarea Oil, Valeriana Officinalis Extr.