registrace se slevou

BONNE SANTÉ - KARDAMOM, CITRON - 80 TAB Úvod »Nezařazené » BONNE SANTÉ - KARDAMOM, CITRON - 80 TAB100 Kč Konečná cena včetně PHE Cena klubová karta 97Skladem u dodavatele

0 zákazníků 135 dnů do konce 1 kg 4 ksBONNE SANTÉ - KARDAMOM, CITRON - 80 TAB

Pastilky Bonne Santé – Dobré zdraví: Pastilky necháte pomalu rozpustit v ústech několikrát za den. . Chuť této exotické směsi je velice jemná a dlouhotrvající. Ocení ji všichni milovníci sladkostí, dietetici a lidé společenští.

 

Bližší popis:

Kardamom skvěle působí proti vyčerpání, psychické únavě, proti zápachu z úst a podporuje trávení. Pro dobré zdraví jsem do tabletek přidali i citron. Citron je velký odborník v boji proti virovým infekcím, je výborný při laryngitidě, rýmě a oparech. Trápí-li Vás jak afty tak opary, pastilky Bonne Santé s kardamomem a citronem jsou správnou volbou! Myrha silně potlačuje plísně a hojí, významnou funkci hraje v péči o ústa, dásně a v prevenci parodontitidy. Rhodiola  je velmi silný stimulant paměti, Silice citronu a bergamotu jsou silnou ochranou před infekcí, neboť z rostlinných  produktů mají nejsilnější antivirový účinek.

INCI: Sorbitol, Xylitol, Stevia Rebaudiana Glycoside, Elletaria Cardamomum Oil, Citrus Aurantium Brgamia Oil, Citrus Limonum Oil, Commiophotra Myrrha Oil, Rhodiola Rosea Extr., Eleuterococcus Senticosus Extr., Magnesium Searate, Menthol, Apis Mellifica Oil.