registrace se slevou

AROMATERAPEUTICKÝ MED - TTREE, MANDARINKA, VANILKA, ŠÍPKOVÁ RŮŽE - 250 G Úvod »Nezařazené » AROMATERAPEUTICKÝ MED - TTREE, MANDARINKA, VANILKA, ŠÍPKOVÁ RŮŽE - 250 G460 Kč Konečná cena včetně PHE Cena klubová karta 446Skladem u dodavatele

0 zákazníků 167 dnů do konce 1 kg 4 ksAROMATERAPEUTICKÝ MED - TTREE, MANDARINKA, VANILKA, ŠÍPKOVÁ RŮŽE - 250 G

Aromaterapeutický med pastový-TTree, vanilka, mandarinka, šípková růže. Tea Tree je populární přírodní antiseptikum, potlačuje kvasinkové infekce a záněty všeho druhu. V kombinaci s medem má pozitivní vliv na buněčnou obnovu. Jeho antibakteriální vlastnosti jsou účinné při léčbě dermatitid, akné (použitý v maskách), alergií a dýchacích potíží. Mandarinka je silice s lákavou vůní, která podporuje duševní koncentraci, zejména u dětí.

 

Bližší popis:

 Mandarinka je silice s lákavou vůní, která podporuje duševní koncentraci, zejména u dětí. Je velmi vhodná na mastnou a zanícenou kůži, jakož i na vyrážky a angiopatie Vanilka má antidepresivní účinky, teplé mléko s medem před spaním může efektivně nahradit všechny uklidňující prostředky. Z kosmetického hlediska je vanilka vhodná pro všechny typy pokožky, včetně pokožky miminek. Šípkový extrakt má stahující a stimulační účinek, je také užitečný při léčbě průjmu a zánětu dýchacích cest. Tato kombinace silic a kvalitního medu podporuje uvolnění dýchacích cest, uklidňuje problémy v krku a při kosmetickém použití pomáhá zklidňovat bolestivost v oblasti kloubů.

Použití: Použijte Aromed jako přírodní sladidlo nebo doplněk stravy. Pro kosmetické účely jako komponenta pro obličejové masky. Nechte rozpustit ve vaně pro hojivé procesy a relaxační aromaterapeutické účinky.

Složení: Honey, Melaleuca Alternifolia Oil, Citrus Reticulata Oil, Vanila Planifolia Oil, Rosa Canina Fruit Extr.